Články

 • Vyšetřování paranormálních jevů - Praha, Pařížská ulice Open or Close

  DSCN3738Na 14. února jsme byli pozváni k vyšetřování paranormálních jevů, které se projevovaly se stále silnější intenzitou v bytě jednoho z domů v Pařížské ulici v Praze. Po vzájemném přivítání nám naše milá hostitelka popisovala, co se v jejím bytě ve 4. patře děje už několik let. Stále častěji věděla, že v bytě není sama a že se na určitých místech necítí dobře. Ač je sama od přírody velmi energická a má tzv. "síly na rozdávání", s příchodem do bytu u ní vždy docházelo k silnému úbytku energie, přepadaly ji stísněné, depresívní nálady, a zajímavé bylo také, že ani návštěvy u ní nikdy nevydržely příliš dlouho. Totéž potvrzoval i syn David, který nám mj. vylíčil, jak se opakovaně "samy od sebe" otevíraly vstupní dveře z chodby. Samozřejmě jsme prověřili zámek i západku a zcela jednoznačně samovolné otevření dveří "jen tak" možné nebylo.

  Číst dál...
 • Koncert Léčebné tóny tibetských mís Open or Close

  plakat misy web-1V sobotu 9.11. jsme společně s ostatními členy skupiny EPRV777 uspořádali v katedrále kláštera v Kladrubech u Tachova zcela mimořádný a ojedinělý koncert Léčivé tóny tibetských mís. Osobně jsem měl možnost si vyzkoušet akustiku této katedrály s pomocí tibetských nástrojů a je to neuvěřitelný zážitek, který nám zprostředkovali účinkující Jarda, Saša, Jana a Patrik. Po skončení produkce hlavní aktéři aplikovali všem zájemcům léčivou energii tibetských mís tzv. přímo na tělo.

  Koncert se setkal s mimořádným zájmem ze stran veřejnosti i novinářů. Zde najdete např. upoutávku z Tachovského deníku.

  Fotky jsou ke zhlédnutí v galerii.

  -DaS-

 • Katedrála kláštera v Kladrubech Open or Close

  3.10.2013

  DSCN3355

  Jak bylo avizováno, navštívili jsme společně se skupinou EPRV777 poslední neděli v září katedrálu kláštera v Kladrubech na Tachovsku, který je jedním z nejstarších českých klášterů. Byl založen na západním pomezí českého státu na začátku 12. století knížetem Vladislavem. Románská bazilika Nanebevzetí Panny Marie pak byla dokončena až na přelomu 1. a 2. třetiny 13. století. I dnes je to jedna ze tří největších katedrál v naší republice. Jedná se o nádhernou, zcela výjimečnou stavbu v barokně-gotickém stylu, která byla do dnešní podoby přetavěna v 1. pol. 18. století podle návrhu věhlasného pražského architekta Jana Blažeje Santiniho.

  Číst dál...

Efemerida

Vodnář
Slunce v Vodnář
6 stupňů
Ryby
Měsíc v Ryby
17 stupňů
Dorůstající měsíc
Dorůstající měsíc
3 dní starý
Powered by Saxum

Co nabízím

FotkyFoto 29203899 XSAč se to zdá banální, neumím zázračně zacelit otevřenou zlomeninu nebo přikouzlit vyražený zub, stejně tak jako neumím či spíše nechci očarovávat kohokoli, aby vás začal milovat. Ale určitě lze např. pomocí léčivých esencí, univerzálních energií, intuitivní masáže, jemné akupresury a dalšíc technik v rámci EMT zharmonizovat celý energetický systém fyzického těla, uvolnit související bloky na úrovni vědomí, podvědomí či nevědomí, zmírnit případné následky zdravotních potíží nebo urychlit jejich léčbu a rekonvalescenci. Můžeme společně hledat příčiny psychických problémů, očistit místo, kde bydlíte, najít a odklonit patogenní zóny a pokud je to nutné, tak i pomoci odvést bloudící duše, které nemohou najít cestu ke Světlu (pokud o to ty duše stojí).

Mimoto provádím klasické i speciální masáže, jimiž lze velmi rychle a účinně odstranit akutní i chronické problémy celého pohybového aparátu a jejich další, sekundární projevy v celém těle. Zcela mimořádná je masáž pomocí bambusových hůlek. jejíž velmi intenzívní účinek se při problémech svalů a šlach projeví téměr ihned a vzhledem k tomu, že při správném provedení lze hůlkami působit i na nejhlubší svalové vrstvy, pak je tento účinek i dlouhodobý.

Specializuji se mj. na práci s maminkami a jejich dětmi, které se ještě nenarodily. Je úžasné cítit, jak si miminka užívají přísun univerzální energie, která je fyzicky i mentálně čistí a vyživuje a pomáhá jim ve fázi prenatálního vývoje. Samozřejmě to velmi pozitivně působí i na maminky, které pak mnohem lépe zvládají náročné období těhotenství a v případě potřeby je možno i pomoci v případě složitého porodu. Energomentální terapie velmi pozitivně působí i při případných vážnějších zdravotních dysfunkcích malých dětí.

FotkyFoto 52607716 XSZásadně vždy respektuji základní Zákon zachování svobodné vůle každé bytosti. Je nepřípustné komukoli "pomáhat" proti jeho vůli, natož mu ještě škodit. Každý musí mít právo na vlastní rozhodnutí týkající se jeho samého, ať je ostatní chápou nebo akceptují či nikoli.

 

V rámci své praxe nabízím aplikaci následujících, osvědčených postupů a metod:

 • Klasické a speciální masáže a terapeutické techniky vč. energetické masáže a akupresury
 • Dornova metoda a Breussova masáž k uvolnění svalových bloků a odstranění potíží a bolestí pohybového aparátu
 • Reflexní terapie nohou
 • Předávání univerzální energie (Reiki, Shamballa a další) kontaktně i na dálku
 • Energetická terapie vč. harmonizace a posílení celého energetického systému těla
 • Odstraňování zdravotních problémů pomocí diagnostiky a zpracování mentálních bloků na úrovni vědomí, nadvědomí, podvědomí a nevědomí pomocí série kineziologických testů, vycházející z metody One brain
 • Mentální aplikace léčivých esencí (Bachovy esence, Maui květinové esence, Perelandra esence)
 • Aplikace síly krystalů vč. možnosti "naprogramování" působení minerálu či jiných vhodných předmětů přímo na míru
 • Automatická kresba
 • Čištění prostor od negativních energií a harmonizace (mentální energetické čištění, tibetské mísy a zvonky)
 • Vyhledávání patogenních zón a související poradenství (osvědčení "Specialista patogenní zóny, geopatogenní zóny")
 • Řešení paranormálních jevů včetně odstranění jejich účinků

Datum a svátky

Dobré ráno, dnes je úterý 28.1.2020 8:47

Dnes má svátek Otýlie, zítra Zdislava

Aktuality

Prev Next

02-12-2014 David - avatar David

Nově v nabídce masáží a terapií - Kinesiotaping

Nově zahrnuji do nabídky masážních a terapeutických technik i tzv. KINESIOTAPING. Jedná se o metodu využívající...

Číst více

15-08-2014 David - avatar David

Vyhledávání a určování geo/patogenních zón

Místa pramenů spodní vody, ale i různé druhy patogenních zón jsem vnímal již dříve, ale...

Číst více

Reiki Music