Články

 • Vyšetřování paranormálních jevů - Praha, Pařížská ulice Open or Close

  DSCN3738Na 14. února jsme byli pozváni k vyšetřování paranormálních jevů, které se projevovaly se stále silnější intenzitou v bytě jednoho z domů v Pařížské ulici v Praze. Po vzájemném přivítání nám naše milá hostitelka popisovala, co se v jejím bytě ve 4. patře děje už několik let. Stále častěji věděla, že v bytě není sama a že se na určitých místech necítí dobře. Ač je sama od přírody velmi energická a má tzv. "síly na rozdávání", s příchodem do bytu u ní vždy docházelo k silnému úbytku energie, přepadaly ji stísněné, depresívní nálady, a zajímavé bylo také, že ani návštěvy u ní nikdy nevydržely příliš dlouho. Totéž potvrzoval i syn David, který nám mj. vylíčil, jak se opakovaně "samy od sebe" otevíraly vstupní dveře z chodby. Samozřejmě jsme prověřili zámek i západku a zcela jednoznačně samovolné otevření dveří "jen tak" možné nebylo.

  Číst dál...
 • Koncert Léčebné tóny tibetských mís Open or Close

  plakat misy web-1V sobotu 9.11. jsme společně s ostatními členy skupiny EPRV777 uspořádali v katedrále kláštera v Kladrubech u Tachova zcela mimořádný a ojedinělý koncert Léčivé tóny tibetských mís. Osobně jsem měl možnost si vyzkoušet akustiku této katedrály s pomocí tibetských nástrojů a je to neuvěřitelný zážitek, který nám zprostředkovali účinkující Jarda, Saša, Jana a Patrik. Po skončení produkce hlavní aktéři aplikovali všem zájemcům léčivou energii tibetských mís tzv. přímo na tělo.

  Koncert se setkal s mimořádným zájmem ze stran veřejnosti i novinářů. Zde najdete např. upoutávku z Tachovského deníku.

  Fotky jsou ke zhlédnutí v galerii.

  -DaS-

 • Katedrála kláštera v Kladrubech Open or Close

  3.10.2013

  DSCN3355

  Jak bylo avizováno, navštívili jsme společně se skupinou EPRV777 poslední neděli v září katedrálu kláštera v Kladrubech na Tachovsku, který je jedním z nejstarších českých klášterů. Byl založen na západním pomezí českého státu na začátku 12. století knížetem Vladislavem. Románská bazilika Nanebevzetí Panny Marie pak byla dokončena až na přelomu 1. a 2. třetiny 13. století. I dnes je to jedna ze tří největších katedrál v naší republice. Jedná se o nádhernou, zcela výjimečnou stavbu v barokně-gotickém stylu, která byla do dnešní podoby přetavěna v 1. pol. 18. století podle návrhu věhlasného pražského architekta Jana Blažeje Santiniho.

  Číst dál...

Efemerida

Vodnář
Slunce v Vodnář
6 stupňů
Ryby
Měsíc v Ryby
17 stupňů
Dorůstající měsíc
Dorůstající měsíc
3 dní starý
Powered by Saxum

Energie

FotkyFoto 52740292 XSVšechno kolem nás je energie, resp. její různé formy. A kolem nás znamená nejen tady na Zemi, ale v celém Vesmíru. Parametry, které nás v souvislosti s duchovnem, popř. zde s energetickými terapiemi, zajímají nejvíce, jsou hustota, vibrace, a příp. ještě polarita. Energií je kámen, vzduch, oheň, černá díra, hudba, mluvené slovo, ale i myšlenka či nálada. Tyto "věci" se tak liší tím, jak moc je ta energie "hustá" (jak silně drží pohromadě), jakou má výši vibrace a vztah ke svému okolí. V každém případě však funguje zákon zachování energie, kdy nic nemůže vzniknout z ničeho a nic se nemůže změnit v nic. Energie se může pouze měnit. V žádném případě však nelze energie dělit na dobré a špatné. Vesmír toto dělení nezná.

FotkyFoto 33882882 XSUrčitý "shluk" energie však může nějak působit na jiný takový shluk. Vítr na vodu, blesk na strom, slovo na emoci, myšlenka na fyzické tělo apod. Toto působení může být neutrální nebo prospěšné nebo i destruktivní. Nikdy však dobré nebo špatné. Pokud nějaká energie působí přímo na nás, myslím tím na úroveň našeho fyzického těla, je toto působení pak "dobře" nebo "špatně", či spíše "příjemně" nebo "nepříjemně" nebo i neutrálně vnímáno a pociťováno. Tak můžeme být vystaveni energetickému působení, které na nás působí blahodárně anebo negativně. Můžeme potom pociťovat, že je nám dobře, příjemně, jsme silní a zdraví, anebo se může stát, že budeme oslabováni, vysilováni či energeticky vysáváni, následkem čehož může přijít "nemoc". Tzn. že některá část našeho fyzického těla přestává správně fungovat.

Datum a svátky

Dobré ráno, dnes je úterý 28.1.2020 8:48

Dnes má svátek Otýlie, zítra Zdislava

Aktuality

Prev Next

02-12-2014 David - avatar David

Nově v nabídce masáží a terapií - Kinesiotaping

Nově zahrnuji do nabídky masážních a terapeutických technik i tzv. KINESIOTAPING. Jedná se o metodu využívající...

Číst více

15-08-2014 David - avatar David

Vyhledávání a určování geo/patogenních zón

Místa pramenů spodní vody, ale i různé druhy patogenních zón jsem vnímal již dříve, ale...

Číst více

Reiki Music