Články

 • Vyšetřování paranormálních jevů - Praha, Pařížská ulice Open or Close

  DSCN3738Na 14. února jsme byli pozváni k vyšetřování paranormálních jevů, které se projevovaly se stále silnější intenzitou v bytě jednoho z domů v Pařížské ulici v Praze. Po vzájemném přivítání nám naše milá hostitelka popisovala, co se v jejím bytě ve 4. patře děje už několik let. Stále častěji věděla, že v bytě není sama a že se na určitých místech necítí dobře. Ač je sama od přírody velmi energická a má tzv. "síly na rozdávání", s příchodem do bytu u ní vždy docházelo k silnému úbytku energie, přepadaly ji stísněné, depresívní nálady, a zajímavé bylo také, že ani návštěvy u ní nikdy nevydržely příliš dlouho. Totéž potvrzoval i syn David, který nám mj. vylíčil, jak se opakovaně "samy od sebe" otevíraly vstupní dveře z chodby. Samozřejmě jsme prověřili zámek i západku a zcela jednoznačně samovolné otevření dveří "jen tak" možné nebylo.

  Číst dál...
 • Koncert Léčebné tóny tibetských mís Open or Close

  plakat misy web-1V sobotu 9.11. jsme společně s ostatními členy skupiny EPRV777 uspořádali v katedrále kláštera v Kladrubech u Tachova zcela mimořádný a ojedinělý koncert Léčivé tóny tibetských mís. Osobně jsem měl možnost si vyzkoušet akustiku této katedrály s pomocí tibetských nástrojů a je to neuvěřitelný zážitek, který nám zprostředkovali účinkující Jarda, Saša, Jana a Patrik. Po skončení produkce hlavní aktéři aplikovali všem zájemcům léčivou energii tibetských mís tzv. přímo na tělo.

  Koncert se setkal s mimořádným zájmem ze stran veřejnosti i novinářů. Zde najdete např. upoutávku z Tachovského deníku.

  Fotky jsou ke zhlédnutí v galerii.

  -DaS-

 • Katedrála kláštera v Kladrubech Open or Close

  3.10.2013

  DSCN3355

  Jak bylo avizováno, navštívili jsme společně se skupinou EPRV777 poslední neděli v září katedrálu kláštera v Kladrubech na Tachovsku, který je jedním z nejstarších českých klášterů. Byl založen na západním pomezí českého státu na začátku 12. století knížetem Vladislavem. Románská bazilika Nanebevzetí Panny Marie pak byla dokončena až na přelomu 1. a 2. třetiny 13. století. I dnes je to jedna ze tří největších katedrál v naší republice. Jedná se o nádhernou, zcela výjimečnou stavbu v barokně-gotickém stylu, která byla do dnešní podoby přetavěna v 1. pol. 18. století podle návrhu věhlasného pražského architekta Jana Blažeje Santiniho.

  Číst dál...

Efemerida

Vodnář
Slunce v Vodnář
6 stupňů
Ryby
Měsíc v Ryby
17 stupňů
Dorůstající měsíc
Dorůstající měsíc
3 dní starý
Powered by Saxum

Energomentální terapie

FotkyFoto 30255476 XS

Energomentální terapie (EMT) je souhrn různých metod a technik, které využívám pro zjištění a případné odstranění příčiny avizovaného problému. Každá terapie je jiná, nikdy neproběhne léčení dvakrát stejně. Vždy je třeba se přizpůsobit aktuálnímu stavu a potřebám klienta. Systém EMT, jak jsem si jej sestavil, není žádným nadřazeným pojmem, ale využívá možností jednotlivých technik i jejich vzájemnou kombinaci v závislosti na konkrétní situaci.

FotkyFoto 23271095 XSU EMT, stejně jako u dalších tzv. alternativních terapií, existuje jeden významný rozdíl oproti klasické, především pak farmakologické léčbě. Pokud dostanete od doktora lék, uděláte pro svou léčbu akorát to, že si předepsaný medikament vezmete a možná jej zapijete vodou. U EMT je však zcela zásadní vlastní, aktivní přičinění klienta o zlepšení. Pokud na sobě sám nepracuje či nezmění své nezdravé životní postoje, nebo dokonce vědomě či nevědomě poskytnutou terapii blokuje, nemůže dojít k žádnému citelnému, natož k trvalému zlepšení stavu.

Významným předpokladem je tedy otevřenost a aktivní součinnost klienta a jeho práce sama na sobě. V mnoha případech je pak možno omezit nebo zcela vypustit nepříjemná vyšetření nebo dlouhá čekání na některého lékaře-specialistu, nebo významně zkrátit dobu rehabilitace či rekonvalescence apod. Je však zcela zásadní, aby klient absolvoval tuto terapii s tím, že skutečně CHCE na sobě pracovat a dosáhnout zlepšení či uzdravení. Celý průběh velmi ztěžuje a zpomaluje, pokud klient přijde na terapii špatně naladěn, odmítá komunikovat o svém problému, anebo když očekává, že terapeut tzv. vše udělá za něho. Nejde totiž o pasívní konzumaci léků, ale o realizaci vlastního aktivního záměru klienta.

 

EMT umožňuje

* najít a definovat příčiny fyzických a psychických problémů zjištěním konkrétních stresorů, fóbií atd.

* odstraňovat chronické i akutní zdravotní problémy, bolesti, blokády, úzkostné stavy, deprese, alergie apod. pomocí energetických odbloků

* čistit a harmonizovat energetický systém těla (čakry, meridiány, auru)

Datum a svátky

Dobré ráno, dnes je úterý 28.1.2020 8:49

Dnes má svátek Otýlie, zítra Zdislava

Aktuality

Prev Next

02-12-2014 David - avatar David

Nově v nabídce masáží a terapií - Kinesiotaping

Nově zahrnuji do nabídky masážních a terapeutických technik i tzv. KINESIOTAPING. Jedná se o metodu využívající...

Číst více

15-08-2014 David - avatar David

Vyhledávání a určování geo/patogenních zón

Místa pramenů spodní vody, ale i různé druhy patogenních zón jsem vnímal již dříve, ale...

Číst více

Reiki Music