Články

 • Vyšetřování paranormálních jevů - Praha, Pařížská ulice Open or Close

  DSCN3738Na 14. února jsme byli pozváni k vyšetřování paranormálních jevů, které se projevovaly se stále silnější intenzitou v bytě jednoho z domů v Pařížské ulici v Praze. Po vzájemném přivítání nám naše milá hostitelka popisovala, co se v jejím bytě ve 4. patře děje už několik let. Stále častěji věděla, že v bytě není sama a že se na určitých místech necítí dobře. Ač je sama od přírody velmi energická a má tzv. "síly na rozdávání", s příchodem do bytu u ní vždy docházelo k silnému úbytku energie, přepadaly ji stísněné, depresívní nálady, a zajímavé bylo také, že ani návštěvy u ní nikdy nevydržely příliš dlouho. Totéž potvrzoval i syn David, který nám mj. vylíčil, jak se opakovaně "samy od sebe" otevíraly vstupní dveře z chodby. Samozřejmě jsme prověřili zámek i západku a zcela jednoznačně samovolné otevření dveří "jen tak" možné nebylo.

  Číst dál...
 • Koncert Léčebné tóny tibetských mís Open or Close

  plakat misy web-1V sobotu 9.11. jsme společně s ostatními členy skupiny EPRV777 uspořádali v katedrále kláštera v Kladrubech u Tachova zcela mimořádný a ojedinělý koncert Léčivé tóny tibetských mís. Osobně jsem měl možnost si vyzkoušet akustiku této katedrály s pomocí tibetských nástrojů a je to neuvěřitelný zážitek, který nám zprostředkovali účinkující Jarda, Saša, Jana a Patrik. Po skončení produkce hlavní aktéři aplikovali všem zájemcům léčivou energii tibetských mís tzv. přímo na tělo.

  Koncert se setkal s mimořádným zájmem ze stran veřejnosti i novinářů. Zde najdete např. upoutávku z Tachovského deníku.

  Fotky jsou ke zhlédnutí v galerii.

  -DaS-

 • Katedrála kláštera v Kladrubech Open or Close

  3.10.2013

  DSCN3355

  Jak bylo avizováno, navštívili jsme společně se skupinou EPRV777 poslední neděli v září katedrálu kláštera v Kladrubech na Tachovsku, který je jedním z nejstarších českých klášterů. Byl založen na západním pomezí českého státu na začátku 12. století knížetem Vladislavem. Románská bazilika Nanebevzetí Panny Marie pak byla dokončena až na přelomu 1. a 2. třetiny 13. století. I dnes je to jedna ze tří největších katedrál v naší republice. Jedná se o nádhernou, zcela výjimečnou stavbu v barokně-gotickém stylu, která byla do dnešní podoby přetavěna v 1. pol. 18. století podle návrhu věhlasného pražského architekta Jana Blažeje Santiniho.

  Číst dál...

Efemerida

Vodnář
Slunce v Vodnář
6 stupňů
Ryby
Měsíc v Ryby
17 stupňů
Dorůstající měsíc
Dorůstající měsíc
3 dní starý
Powered by Saxum

Počítadlo návštěv

Dnes :27
Včera :76
Týden :103
Měsíc :2395
Celkem :179295

Vaše IP : 35.168.111.191 Váš prohlížeč : Unknown - Unknown 28. 1. 2020 8:49
Powered by CoalaWeb

Úvod

FotkyFoto 15959529 XS

Vítejte na stránkách, které jsou věnovány především energomentální terapii (EMT), ale i dalším alternativním technikám!

Každodenně slýcháme, že žijeme ve složité a náročné době, kdy jsme permanentně vystavováni vnějším vlivům, které mají velmi negativní dopad na naše fyzické zdraví. To se teprve následně může dříve či později projevit jako to, čemu se obecně říká nemoc, různé fobie, akutní či chronické potíže, alergie apod. Příčinu daného problému jsme si mohli v sobě vytvořit sami nebo také přinést z vlastní minulosti. Mohla nám být také předána z linie našich předků. Tak či tak, nyní je vložena jako energetický blok v našem vědomí, podvědomí či nevědomí a jediným způsobem, jak se zbavit obtíží na fyzické úrovni, je odstranit ji.

FotkyFoto 51208313 XSDopátrat se těchto příčin může být pro dnešní klasickou medicínu velmi složité nebo dokonce nemožné a chceme-li dosáhnout odstranění nežádoucího stavu, je třeba podniknout více než jen užívat předepsaný lék zmírňující pouze aktuální symptomy.

Systém EMT, který jsem sestavil a dále jej rozvíjím a který je dále představen na těchto stránkách, takové problémy pomáhá odstraňovat. Zásadní a vlastně nejdůležitější přitom je, že se tak stane na základě odstranění skutečných příčin těchto problémů.

Je nutné na tomto místě zdůraznit, že EMT nenahrazuje lékařskou péči a v mnoha případech je třeba ji chápat jako doplňkovou metodu ke klasické léčbě. EMT nenahrazuje ošetření u lékaře a nejsou na jejím základě stanovovány diagnózy ani předepisovány či doporučovány klasické léky.

Na těchto stránkách neprezentuji žádné univerzální pravdy či nepravdy. Pouze zprostředkuji svůj pohled, jak to či ono vidím já. Budu rád, když mi zde na fóru sdělíte Vaše názory a zkušenosti, jak to či ono vidíte vy. V případě důvěrných informací můžete použít můj e-mail, který je uveden v sekci Kontakt.

Datum a svátky

Dobré ráno, dnes je úterý 28.1.2020 8:49

Dnes má svátek Otýlie, zítra Zdislava

Aktuality

Prev Next

02-12-2014 David - avatar David

Nově v nabídce masáží a terapií - Kinesiotaping

Nově zahrnuji do nabídky masážních a terapeutických technik i tzv. KINESIOTAPING. Jedná se o metodu využívající...

Číst více

15-08-2014 David - avatar David

Vyhledávání a určování geo/patogenních zón

Místa pramenů spodní vody, ale i různé druhy patogenních zón jsem vnímal již dříve, ale...

Číst více

Reiki Music