Články

 • Vyšetřování paranormálních jevů - Praha, Pařížská ulice Open or Close

  DSCN3738Na 14. února jsme byli pozváni k vyšetřování paranormálních jevů, které se projevovaly se stále silnější intenzitou v bytě jednoho z domů v Pařížské ulici v Praze. Po vzájemném přivítání nám naše milá hostitelka popisovala, co se v jejím bytě ve 4. patře děje už několik let. Stále častěji věděla, že v bytě není sama a že se na určitých místech necítí dobře. Ač je sama od přírody velmi energická a má tzv. "síly na rozdávání", s příchodem do bytu u ní vždy docházelo k silnému úbytku energie, přepadaly ji stísněné, depresívní nálady, a zajímavé bylo také, že ani návštěvy u ní nikdy nevydržely příliš dlouho. Totéž potvrzoval i syn David, který nám mj. vylíčil, jak se opakovaně "samy od sebe" otevíraly vstupní dveře z chodby. Samozřejmě jsme prověřili zámek i západku a zcela jednoznačně samovolné otevření dveří "jen tak" možné nebylo.

  Číst dál...
 • Koncert Léčebné tóny tibetských mís Open or Close

  plakat misy web-1V sobotu 9.11. jsme společně s ostatními členy skupiny EPRV777 uspořádali v katedrále kláštera v Kladrubech u Tachova zcela mimořádný a ojedinělý koncert Léčivé tóny tibetských mís. Osobně jsem měl možnost si vyzkoušet akustiku této katedrály s pomocí tibetských nástrojů a je to neuvěřitelný zážitek, který nám zprostředkovali účinkující Jarda, Saša, Jana a Patrik. Po skončení produkce hlavní aktéři aplikovali všem zájemcům léčivou energii tibetských mís tzv. přímo na tělo.

  Koncert se setkal s mimořádným zájmem ze stran veřejnosti i novinářů. Zde najdete např. upoutávku z Tachovského deníku.

  Fotky jsou ke zhlédnutí v galerii.

  -DaS-

 • Katedrála kláštera v Kladrubech Open or Close

  3.10.2013

  DSCN3355

  Jak bylo avizováno, navštívili jsme společně se skupinou EPRV777 poslední neděli v září katedrálu kláštera v Kladrubech na Tachovsku, který je jedním z nejstarších českých klášterů. Byl založen na západním pomezí českého státu na začátku 12. století knížetem Vladislavem. Románská bazilika Nanebevzetí Panny Marie pak byla dokončena až na přelomu 1. a 2. třetiny 13. století. I dnes je to jedna ze tří největších katedrál v naší republice. Jedná se o nádhernou, zcela výjimečnou stavbu v barokně-gotickém stylu, která byla do dnešní podoby přetavěna v 1. pol. 18. století podle návrhu věhlasného pražského architekta Jana Blažeje Santiniho.

  Číst dál...

Efemerida

Vodnář
Slunce v Vodnář
6 stupňů
Ryby
Měsíc v Ryby
17 stupňů
Dorůstající měsíc
Dorůstající měsíc
3 dní starý
Powered by Saxum

Něco o mně

David Sommer

Pro své narození jsem si vybral jednu letní noc v roce 1972, kdy Slunce i Luna budou v Raku. A vypadá to, že většinu charakteristických znaků Raka opravdu po celý svůj život statečně naplňuji.

Otázky mezi neben a zemí mě provázejí od dětství. Aktivně se však tématům z oblasti ezoteriky a léčení věnuji již téměř 10 let. Záhy jsem zjistil, že čtením knih, ač byly napsány jakkoli moudrými autory, nebudu moci dosáhnout žádného zásadního posunu a zahájil jsem aktivní učení a hledání.

Při postupném zasvěcení do mistrovských stupňů různých jemnohmotných energetických systémů jsem si osvojil cílené využití práce s energií na vysoké úrovni. Mohu tedy provádět jak diagnózu, tak i vlastní terapie na dálku.

Dalším stupněm mi bylo provádění terapií z pohledu psychosomatiky, která nabývá stále většího významu i v prostředí klasické medicíny.

FotkyFoto 32963117 XSV posledních letech se aktivně věnuji i kontaktní terapii, kdy využívám kombinaci speciálních postupů založených na praktikách východní medicíny a klasických masážních technik.

 

Spojením působení na fyzické tělo, práce s energiemi a možností práce s úrovní podvědomí a nadvědomí klienta vznikl unikátní soubor, který jsem nazval Energo-mentální terapie (EMT), který při mých terapiích používám.

Sám stále pracuji na svém rozvoji a snažím se, aby celý tento proces probíhal v souladu s tím, co jsem si pro tento život předsevzal. Jsem šťastný, pokud mohu na své cestě pomoci i někomu dalšímu, ať už je to člověk, zvíře, rostlina, město, stát, nebo i voda či Matka Země.

Datum a svátky

Dobré dopoledne, dnes je úterý 28.1.2020 9:15

Dnes má svátek Otýlie, zítra Zdislava

Aktuality

Prev Next

02-12-2014 David - avatar David

Nově v nabídce masáží a terapií - Kinesiotaping

Nově zahrnuji do nabídky masážních a terapeutických technik i tzv. KINESIOTAPING. Jedná se o metodu využívající...

Číst více

15-08-2014 David - avatar David

Vyhledávání a určování geo/patogenních zón

Místa pramenů spodní vody, ale i různé druhy patogenních zón jsem vnímal již dříve, ale...

Číst více

Reiki Music