Články

 • Vyšetřování paranormálních jevů - Praha, Pařížská ulice Open or Close

  DSCN3738Na 14. února jsme byli pozváni k vyšetřování paranormálních jevů, které se projevovaly se stále silnější intenzitou v bytě jednoho z domů v Pařížské ulici v Praze. Po vzájemném přivítání nám naše milá hostitelka popisovala, co se v jejím bytě ve 4. patře děje už několik let. Stále častěji věděla, že v bytě není sama a že se na určitých místech necítí dobře. Ač je sama od přírody velmi energická a má tzv. "síly na rozdávání", s příchodem do bytu u ní vždy docházelo k silnému úbytku energie, přepadaly ji stísněné, depresívní nálady, a zajímavé bylo také, že ani návštěvy u ní nikdy nevydržely příliš dlouho. Totéž potvrzoval i syn David, který nám mj. vylíčil, jak se opakovaně "samy od sebe" otevíraly vstupní dveře z chodby. Samozřejmě jsme prověřili zámek i západku a zcela jednoznačně samovolné otevření dveří "jen tak" možné nebylo.

  Číst dál...
 • Koncert Léčebné tóny tibetských mís Open or Close

  plakat misy web-1V sobotu 9.11. jsme společně s ostatními členy skupiny EPRV777 uspořádali v katedrále kláštera v Kladrubech u Tachova zcela mimořádný a ojedinělý koncert Léčivé tóny tibetských mís. Osobně jsem měl možnost si vyzkoušet akustiku této katedrály s pomocí tibetských nástrojů a je to neuvěřitelný zážitek, který nám zprostředkovali účinkující Jarda, Saša, Jana a Patrik. Po skončení produkce hlavní aktéři aplikovali všem zájemcům léčivou energii tibetských mís tzv. přímo na tělo.

  Koncert se setkal s mimořádným zájmem ze stran veřejnosti i novinářů. Zde najdete např. upoutávku z Tachovského deníku.

  Fotky jsou ke zhlédnutí v galerii.

  -DaS-

 • Katedrála kláštera v Kladrubech Open or Close

  3.10.2013

  DSCN3355

  Jak bylo avizováno, navštívili jsme společně se skupinou EPRV777 poslední neděli v září katedrálu kláštera v Kladrubech na Tachovsku, který je jedním z nejstarších českých klášterů. Byl založen na západním pomezí českého státu na začátku 12. století knížetem Vladislavem. Románská bazilika Nanebevzetí Panny Marie pak byla dokončena až na přelomu 1. a 2. třetiny 13. století. I dnes je to jedna ze tří největších katedrál v naší republice. Jedná se o nádhernou, zcela výjimečnou stavbu v barokně-gotickém stylu, která byla do dnešní podoby přetavěna v 1. pol. 18. století podle návrhu věhlasného pražského architekta Jana Blažeje Santiniho.

  Číst dál...

Efemerida

Vodnář
Slunce v Vodnář
6 stupňů
Ryby
Měsíc v Ryby
17 stupňů
Dorůstající měsíc
Dorůstající měsíc
3 dní starý
Powered by Saxum

Vyšetřování paranormálních jevů

Ač se to možná nezdá, s paranormálními jevy byla již kofrontována většina z nás. Některé takové případy jste možná přehlédli, popřípadě patříte k těm šťastným skeptikům, kteří dosud nemuseli čelit útokům cizích entit na dítě, které k vám v noci přiběhne s tím, že ho někdo dusí nebo dokonce přemlouvá, aby skočilo z okna. Naštěstí toto jsou skutečně extrémní situace, které se nestávají zcela běžně.

Ale i v mém okolí jsem již zaznamenal několik vyprávění mně blízkých lidí, kteří nejdřív tvrdí: "Tak na tohle já fakt nevěřím..! ... i když, teď si vlastně vzpomínám, že když mi umřela babička, byla jsem u ní. Bylo to velmi emotivní a v okamžiku, kdy zemřela, mi přes obličej přešel takový lehký závan jako vánek nebo pohlazení. A pak tam najednou chvíli bylo jakoby světlejc a teplejc." Pro osvětlení, toto byl přímý kontakt s duší té babičky, která v onen okamžik po smrti opustila fyzické tělo a vydala se tím známým "tunelem", či spíše řekněme "průchodem" na cestu do jiné dimenze.

Na tomto místě připouštím lehce shovívavé úsměvy některých z vás. A tak ještě přidám konstatování, že ne všechny duše takto v klidu chtějí nebo mohou odejít. Některé zde zůstávají a mají k tomu třeba i čistě prozaické důvody. Lpění na svém bývalém majetku, citové vazby ke svým milým vlastně již pozůstalým, anebo také nesplněný úkol či neodpykaný trest. V tom případě zde tyto duše již pobývají pouze ve formě tzv. jemnohmotných těl, lépe řečeno energie, která za normálních okolností není vidět, slyšet nebo cítit, ale je pravděpodobné, že dříve či později se tyto duše začnou snažit, aby si jich lidé všimli. Pak se projevují v extrému třeba až těmi padajícími obrazy, zastavenými hodinami nebo i fyzickým kontaktem s vámi. Tento kontakt nebývá vždy pro toho, kdo je tomu vystaven, zrovna příjemný. Pokud je s vámi v kontaktu vaše babička, která vás chrání a snaží se vám pomáhat a radit, je to dobré. Ale pokud se například přestěhujete do jiného obydlí, můžete se najednou setkat s duší či dušemi, kterým vaše přítomnost vadí a začnou vám to záhy dávat (ne)pěkně najevo. Ale může být ještě hůř! Když si vás vyhlédne ke svým hrátkám cizí, destruktivní entita, poté, co jste s partou vyvolávali duchy, protože je to je teď "in" a děsně "cool", máte problém! Potom pokud jen práskají dveře od skříní nebo vrže podlaha a sama se vypíná nebo zapíná televize, jste na tom ještě relativně dobře. Ale jakmile se začne dít to, o čem píšu výše, tj. fyzické útoky, zdravotní potíže, hroutící se vztahy doma nebo v práci, nabádání k ublížení sobě nebo někomu jinému apod., to už skutečně není legrace!

Jelikož předpokládám, že skeptici a posmívači přestali číst už o odstavec výše, tak vás, které to z jakéhokoli důvodu zajímá, mohu ubezpečit, že nejste blázni (a že ani já nejsem blázen! :-)). Už jsme se setkali několikrát s vyjádřením hlavních aktérů takové kauzy ve smyslu "já na tohle nevěřím, ničeho se nebojím, ale když jsem viděl, jak nade mnou v noci stojí černý stín a dusí mě, tak jsem se málem ...!".

Pokud se do takové situace vy nebo někdo z vašeho okolí dostane, mám pro vás jednoduchou radu. Obraťte se na někoho, kdo je schopen si s tím poradit a hlavně má s tím již zkušenosti! Na internetu najdete mnoho "odborných" návodů, "jak se zbavit ducha", ale ne všechny fungují a navíc některé vám mohou situaci ještě zhoršit. S tím si nezahrávejte! Vyvolávání duchů je příliš lehkovážné a pokud se to provádí navíc bez potřebných zkušenosti, pak se již jedná o úplné bláznovství! Představa, že vyvolanému démonovi, který se vydával za Boženu Němcovou nebo vašeho dědečka pak řeknete "duchu, odejdi" a on poslušně odkráčí a po cestě vám ještě do žejdlíku přihodí pár zlaťáků, je naprosto lichá!

Já se tímto již nějakou dobu zabývám a jsem schopen většinu případů vyřešit přímo nebo na dálku, anebo vás instruovat, jak některé situace vyřešíte spolehlivě sami. Extrémy řešíme pak společně s nejlepšími profesionály v tomto oboru u nás - se skupinou EPRV777. Nejde o žádný exorcismus (vymýtání), ale seriózní řešení dané situace mj. pomocí techniky, kdy vyloučíme ty "standardní" možné příčiny konkrétních jevů a jsme schopni i zjisit, kdo vás to vlastně "straší", proč, od kdy atd. a vše zadokumentovat pomocí audiovizuálního systému. Máte-li tedy nějaký takový problém, můžete mi poslat zprávu v sekci Kontakt. Přeji však vám všem, ať takové věci raději řešit nemusíte...

 

Zde ještě sestřih z autentických vyšetřování...

Datum a svátky

Dobré ráno, dnes je úterý 28.1.2020 8:47

Dnes má svátek Otýlie, zítra Zdislava

Aktuality

Prev Next

02-12-2014 David - avatar David

Nově v nabídce masáží a terapií - Kinesiotaping

Nově zahrnuji do nabídky masážních a terapeutických technik i tzv. KINESIOTAPING. Jedná se o metodu využívající...

Číst více

15-08-2014 David - avatar David

Vyhledávání a určování geo/patogenních zón

Místa pramenů spodní vody, ale i různé druhy patogenních zón jsem vnímal již dříve, ale...

Číst více

Reiki Music